istanbul hayir lokmasi fiyatlari

Facebook Twitter Linkedin Instagram YouTube Pinterest

İstanbul Hayır Lokması Fiyatları

Damakta Lokma Lezzeti – Dillerde lokmasiparisi.com

İstanbul Hayır Lokması Fiyatları

İstanbul Hayır Lokması Fiyatlarıistanbul-hayir-lokmasi-fiyatları

Hayır Lokması günümüzde  halen sürdürülmekte olan geleneklerden bir tanesidir.Çok eski zamanlarda bu zaman çeşitli özel günlerde döktürülen lokma tatlısı günümüzde hayır için dökülmeye devam etmektedir. Lokma Siparişi , İstanbul’un tüm semtlerinde bir telefon kadar uzağız telefon eden kişilerin yardımına koşuyoruz. Hayır Lokmasında lokmanın yapılışı ve lezzeti kadar, hizmeti veren firmanın da yaptığı işi severek yapması çok önemli.Eğer Hayır Lokması döktürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

istanbul hayir lokmasi fiyatlari
istanbul hayir lokmasi fiyatlari

İstanbul Hayır Lokması Fiyatları

Şöyle devam etmek gerekir ise lokmasiparisi.com ‘u telefon ederek iletişime geçmeniz durumunda İstanbul’un dört bir tarafına servis hizmeti sağlanarak kaliteli hayır lokmalarını sizler için hazırlayabiliriz. Sizden tek istediğimiz kaç kişiye lokma dağıtmak istediğiniz, gerisini düşünmeyin Adil Organizasyon‘un uzman kadrosuna bırakın.

hayir lokma siparişi istanbul
hayir lokma siparişi istanbul

Lokma Kiralama Hizmeti

Lokma kiralama hizmetinde kullanılacak olan ikram tabakları , çatal veya kaşıkları verdiğimiz ücret tabi olup ekstra bir ücret talep edilmemektedir. İki çeşit lokma vardır Saray Lokması ve İzmir Lokması.Erik büyüklüğünü geçmeyecek şekilde dökülen Saray Lokması bir tabakta 6 adet olarak servis edilir ve her bir tanesi bir lokma da yenilebilir. Bu sebeple İzmir Lokması‘ndan daha kolay ve daha hızlı şekilde tüketilmektedir. Her iki lokma da hayrına döktürüldüğü için Hayır Lokması adıyla da bilinmektedirler. Olduğunuz yere gelerek  Lokma stantlarımızı kurup Hayır

cuma namazi çikişi hayir lokmasi
cuma namazi çikişi hayir lokmasi

Lokma Arabasi Siparişi

Lokması‘nı hijyen konusunda hassasiyeti göstererek dünya sağlık standartlarından ödün vermeden, el değmeden hazırladığı nefis lokmaları kuruluşun temel amacını yerine getirerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir, istediğiniz zaman aralığında sıcak olarak dağıtımı gerçekleştirilir.  Tamamen sizlerin istek ve arzularınız ön planda olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılanacağımızdan şüpheniz olmasın. Ekiplerimiz Hayır Lokması dağıtmak istediğiniz yere gelirler ve istediğiniz süre boyunca dağıtım yaparlar. Dağıtılacak süre ve kişi sayısına göre ücret değişmektedir. Sitemiz üzerinden İletişim Formu aracılığıyla ya da telefon numaramızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

lokma arabasi siparişi
lokma arabasi siparişi
Ara